Vidos.Top
2021-11-27 00:00:00

Дніпро-1 – Ворскла. ПОВНИЙ МАТЧ

ТОП-матч 16 туру УПЛ. Битва головних претендентів на третє місце: Дніпро-1 – Ворскла. Дивіться студію перед матчем і гру у повному обсязі в прямому ефірі. Дуель одних із найкращих гравців чемпіонату України на цей момент: Артем Довбик проти Олів'є Тілля. Зустрічайте класного гостя і коментатора. Разом з Олександром Мельниченком цю гру коментуватиме Віталій Волочай https://twitter.com/v1lat ПРОФУТБОЛ Digital https://youtu.be/umjImjmy8pI Вимучена перемога Динамо / Дніпро-1 – Ворскла / Шотландія – Україна Час готувати подарунки. Collistar - вдала ідея подарунку і для жінок, і для чоловіків: https://www.brocard.ua/ua/brand/collistar/nabir-444 00:00 #Скорофутбол 37:45 Початок трансляції зі стадіону 45:00 ПЕРШИЙ ТАЙМ – 1:0 45:00 Гол, Олексій Гуцуляк (1 хв, СК Дніпро-1) 01:32:30 Перерва 01 ...
Duration: 02:37:25
Views on youtube: 203724
The autor: Football Hub